Služby iT servis HK

Čištění, údržba a zrychlení PC

Provádíme číštění a optimalizaci operačního systému Windows - odstranění zbytečného a škodlivého softwaru, stopka zbytečně spouštěných procesů na pozadí, škodlivých doplňků v prohlížeči, kontrola registrů a vyčištění disku od dočasných souborů a kontrola přítomnosti bezpečnostní ochrany počítače. Tyto úkony uleví zatížení počítače, odstraní vyskakující okna atd. U těžče nakažených počítačů doporučujeme celkovou reinstalaci.

Instalace a oprava softwaru

Na vaše přání nainstalujeme a nastavíme programy pro Vaše potřeby a práci. Vždy najdeme nejlepší volně dostupný program (v případě, že nemáte zakoupenou vlastní licenci na komerční software). Na přání můžeme také upravit vlastnosti operačního systému atd. V případě poškození operačního systému, výměna disku nebo těžkého zavirování je nutná reinstalace. Provádíme reinstalaci všech verzí operačního systému Windows (XP, Vista, 7, 8, 10).

Nastavení internetu a domácí sítě

Máte počítač a potřebujete ho připojit k internetu ? Pomůžeme Vám i se zavedením a nastavením domácí sítě - řešeno individuálně dle potřeb a cenového limitu zákazníka. Klasické kabelové připojení je stále nestabilnějším a nejrychlejším způsobem datového přenosu v síti. Toto řešení je velmi výhodné provést u stabilně umístěných přístrojů (stolní PC, televize, NAS,..). Provádíme natažení kabelové sítě, úpravu kabeláže na míru, zalištování.

Odvirování a zabezpečení PC

Máte podezření, že máte v počítači vir, protože Váš počítač pracuje pomalu, zamrzá mu systém nebo se restartuje? Bez zjevné příčiny vám nefunguje připojení k internetu nebo na Vás vyskakují nechtěná okna s reklamou? Pracuje modem či pevný disk bez důvodu nadměrně? Všechny výše uvedené problémy mohou být následkem viru ve vašem počítači nebo notebooku. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, provedeme kompletní odvirování PC nebo notebooku, odstraníme také spyware, adware, malwer a další.

Zálohování a obnova dat

O data můžete přijít mechanickým poškozením nosiče, například při poškození elektrickým proudem nebo softwarovým problémem. Častou příčinou jsou viry, pád operačního systému, atd. Právě z tohoto důvodu Vám nabízíme službu Obnova dat, která se týká záchrany smazaných dat nebo obnovy dat z poškozeného disku.

Ostatní

Veškeré softwarové práce jako je údržba a servis, nastavení, aktualizace provedeme přímo u Vás, pokud to podmínky dovolují. Jsme profesionálové kteří rozumí své práci s individuálním přístupem ke klientovi a jeho potřebám. Neváhejte nám zavolat a my vám pomůžeme s vaším PC, programem, webem, eshopem. Poskytujeme kompletní IT sevis.

Microsoft Office - Excel

Naučte se rychle pracovat v Microsoft Excelu. Čeká Vás pracovní pohovor (kdy máte v životopise informaci, že Excel zvládate, ale chcete si to ověřit), případně chcete znát základy a další vychytávky zatím nepotřebujete. Chcete vytvořit k základní tabulce vytvořit graf a tento vytisknout? Kontaktujte nás. Máme dostatečné znalosti na přípravu celých formulářů a funkčních statistik. Práce v Microsoft Office pro Vás bude hračkou.

HTML / CSS

Java / Javasript

PHP / MySQL / .NET / C / C++

Kódování PSD na HTML

Ostatní

Veškeré kóderské práce provedeme dle vašeho zadání. Jsme profesionálové kteří rozumí své práci s individuálním přístupem ke klientovi a jeho potřebám. Neváhejte nám zavolat a my vám pomůžeme s vaším PC, programem, webem, eshopem. Poskytujeme kompletní IT sevis.

Design webových stránek

Vlastnit webové stránky je v současnosti naprostou nutností, pokud chcete být ve svém podnikání konkurenceschopní. Jejich samotná existence vám však úspěch nepřinese. Úspěšnost stránek se odvíjí od mnoha prvků, které byste neměli v žádném případě podcenit. Snad nejdůležitějším atributem webové stránky je její design. Tvorba webových stránek nezačíná, ale ani nekončí grafickým návrhem. Vyhněte se samoúčelným návrhům, které staví vzhled před uživatelskou přívětivost a funkcionalitu.

Facebook grafika

Loga a vizitky

Plakáty a prezentace

Reklamní bannery

Ostatní

Veškeré grafické práce provedeme dle vašeho zadání. Jsme profesionálové kteří rozumí své práci s individuálním přístupem ke klientovi a jeho potřebám. Neváhejte nám zavolat a my vám pomůžeme s vaším PC, programem, webem, eshopem. Poskytujeme kompletní IT sevis.

Fotografování, produkce

Úprava fotografií

Natáčení videa, střih

Tvorba animace

Ostatní

Veškeré fotografické a střihové práce provedeme profesionálně a dle vašeho zadání. Jsme profesionálové kteří rozumí své práci s individuálním přístupem ke klientovi a jeho potřebám. Neváhejte nám zavolat a my vám pomůžeme s vaším PC, programem, webem, eshopem. Poskytujeme kompletní IT sevis.

FaceBook reklama

PPC reklamy

Zvýšení návštěvnosti

SEO, konzultace

Webová analytika

Ostatní

Veškeré marketingové práce provedeme s ohledem na váš obchod. Jsme profesionálové kteří rozumí své práci s individuálním přístupem ke klientovi a jeho potřebám. Neváhejte nám zavolat a my vám pomůžeme s vaším PC, programem, webem, eshopem. Poskytujeme kompletní IT sevis.

Psaní SEO textů

Úprava a korektura textů

Návrh klíčových slov

Ostatní

Veškeré textařské práce provádíme s důrazem na podstatu sdělení. Jsme profesionálové kteří rozumí své práci s individuálním přístupem ke klientovi a jeho potřebám. Neváhejte nám zavolat a my vám pomůžeme s vaším PC, programem, webem, eshopem. Poskytujeme kompletní IT sevis.

Vytvoření a úprava webové stránky

Spustíme pro Vás webovou prezentaci do 48 hodin od objednání. Kompletně funkční s vlastní doménou a prostorem. V rámci základní balíčku webové prezentace je i moderní responzivní šablona. Na míru provedeme grafické práce a copywriting. Následná podpora je samozřejmostí. Můžete už nyní prozkoumat jak bude web fungovat - máme tu pro vás demoverzi DEMO - ZDE
.

Vytvoření a úprava eshopu

Spustíme pro Vás eshop plně připravený prodávat. Kompletně funkční s vlastní doménou a prostorem. Administrace v češtině a kompletní správa obchodu. Na míru provedeme grafické práce a copywriting. Následná podpora je samozřejmostí. Napište pro bližčí informace.

Redakční systémy

Informační systémy

Mobilní a webové aplikace

Ostatní

Veškeré programátorské práce provádíme dle vašich požadavků. Jsme profesionálové kteří rozumí své práci s individuálním přístupem ke klientovi a jeho potřebám. Neváhejte nám zavolat a my vám pomůžeme s vaším PC, programem, webem, eshopem. Poskytujeme kompletní IT sevis.
info@it-servis-hk.cz · +420 777 351 363 · itservishk